Hakkımızda

Üretim

Erdemli Makina ve kardeş kuruluşları; yol, kaldırım üzeri, pist ve ray süpürme görevlerinin etkili yapılabilmesi için maksata uygun kaliteli ürünler ortaya çıkartmaktadır. Firma; vakumlu yol süpürme makinalarını taşıyıcı kamyonun marka ve tonajına göre çeşitli kapasitelerde, sol direksiyonlu, sağ veya çift direksiyonlu olarak kendi patentli buluşlarını da kullanarak üretmekte ve bu konuda yol süpürme makinası üreten yabancı firmalarla başabaş mücadele ederek yurt içinde ve yurt dışında pazar payını her geçen gün artırmaktadır.

Personelini bir program dahilinde hizmet içi eğitime, sertifika içeren uzmanlık kurslarına  tabi tutmasıyla ve modern tesisleriyle Erdemli Makina, üretim standardı ve verimliliğin daha da üst seviyelere çıkarılmasını hedeflemektedir. 

Ar-Ge

Ar-Ge Birimimiz, müşterilerimiz açısından edinme ve kullanım maliyeti daha da uygun olan ürünlere ulaşabilme gayesiyle patentli buluşlar da yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mühendislik

Cadde, sokak, yaya kaldırımı ve ortak alanların temiz tutulması, halk sağlığı bakımından ve yaşam kalitesini artırmada büyük önem taşımaktadır.  Bu bilinç ile mühendislik ve üretim anlayışımız sağlam, verimli ve güvenilir süpürme makinaları yapma üzerine oturtulmuştur.

Erdemli Makina yol süpürme makinaları konusunda her zaman yenilikçi ve geliştirmeci olmuştur. Taklitçiliği önleme için tüm buluşlarını ve geliştirmelerini Patent ve Faydalı Model Belgeleri ile koruma altına almaktadır..

İyi mühendislik ve kaliteli üretim sayesinde birbirleriyle uyumlu çalışabilen ünitelere sahip Erdemli Makina ürünleri ülkeye özgün ağır çalışma koşullarında güvenle hizmet görmektedirler. Ürünlerde gürültü seviyesi düşük, fırça aşınmaları en az seviyelere indirilmiş olup verimli komponentler seçilmiş olması sebebiyle  yakıt tüketimi de benzerlerinden daha ekonomik seviyelere indirilmiştir.  

Kalite, Çevre ve İSG Politikası

Şirketimiz Yönetim kadrosu ve çalışanları; kalite, çevre ve isg’nin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir.

Kalite Belgelerimiz